REGULAMIN

Sklep internetowy, działający pod adresem www.magmed.com.pl

prowadzony jest przez MagMed Magdalena Duchnik,  wpisaną przez 

Urząd Miasta Koszalin do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej , nr NIP 499-023-30-75, 

nr REGON 368350545, 

z siedzibą w Koszalinie  przy ul. Francuskiej 119.

Nr konta bankowego mBank O/ Koszalin  70 1140 2004 0000 3202 7720 5799

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet jedynie na terenie Polski.

2. Zamówienia są przyjmowane przez wypełnienie prawidłowo formularza na stronie www.magmed.com.pl, e-mailem na adres  sklep@magmed.com.pl.

Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego otrzymaniu przez sklep.

3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.magmed.com.pl są fabrycznie nowe , wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

4. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie przesłania do klienta e-maila z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

5. Zamówienie zostanie zrealizowane w możliwie najkrótszym terminie , w przypadku towarów dostępnych w magazynie do 3 dni roboczych. W innych przypadkach termin jest ustalany indywidualnie wraz z przesłaniem e-maila z dokładną datą realizacji. W przypadku przelewu na konto dostawy są realizowane w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. 

Płatność za towar odbywa się za pobraniem lub przedpłatą na konto MagMed.

6. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon, na życzenie faktura VAT. Paragon lub faktura jest wystawiana w momencie skompletowania całości zamówienia.

7. Wszystkie ceny podane są w PLN i zawierają podatek VAT. Podane ceny są wiążące w momencie złożenia zamówienia.

8. W przypadku promocji lub wyprzedaży realizacja następuje w kolejności napływania zamówień, aż do wyczerpania zapasów.

9. Klient może dokonać zmian w zamówieniu do momentu wystawienia faktury w formie e-maila. Nie można anulować zamówień już wysłanych.

10 W okresie 14 dni od daty dostarczenia zamówionego towaru , klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym , nieuszkodzonym pudełku, z kompletną zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone oraz nie będą nosiły żadnych oznak używalności. Konieczne jest również dokładne wypełnienie formularza "zwrot". W przypadku skorzystania z prawa zwrotu towaru należy odesłać na własny koszt na adres sklepu MagMed , ul. Francuska 119 , 

75-430 Koszalin . W takim przypadku należy wraz z towarem dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz nr konta na jaki sklep zwróci zapłatę. Sklep w ciągu 2 dni od daty przyjęcia zwrotu towaru , w przypadku wszelkich prawidłowości, wystawia fakturę korygującą i przesyła na adres klienta. Po otrzymaniu podpisanej kopii faktury korygującej , w ciągu 10 dni sklep dokona zwrotu pieniędzy na podane przez klienta konto.

11. Gwarancja oraz prawo odstąpienia od umowy nie jest uznane w przypadku uszkodzeń zewnętrznych, rozpakowania sprzętu jednorazowgo użytku czy też odkręcenia pojemników z zawartością ciekłą. Prosimy o sprawdzenie podczas odbioru przesyłki stanu opakowania. W obecności kuriera prosze sporządzić protokół uszkodzeń i nie przyjmować uszkodzonej przesyłki.

Jednocześnie prosimy o pilny kontakt ze sprzedawcą w celu dalszych wyjaśnień.

12. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon lub faktura VAT).

Koszt przesyłki pokrywa kupujący. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia uszkodzonego towaru na adres kupującego. Wraz z towarem konieczne jest przesłanie prawidłowo wypełnionego druku reklamacji.

13. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek zwrotnych za pobraniem.

14. Koszty transportu na terenie Polski:

a) zamówienia na kwotę brutto powyżej 500,00 PLN na towary do 10 kg - przesyłka gratis.

b) Firma kurierska

koszt dostawy -15zł 

pobranie – 20zł

Przesyłki powyżej 10kg koszt dostawy 50zł 

15. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

Przedpłata przelewem na nasze konto:  mBank   70 1140 2004 0000 3202 7720 5799 . Zamówienie zostanie przez nas zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty.

Szybki przelew online - płatność realizowana przez serwis Przelewy24.pl Po wybraniu tej opcji zapłaty, zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę swojego banku w celu potwierdzenia przelewu. Płatność po chwili jest odnotowana i możemy praktycznie od razy wysyłać do Państwa zamówiony towar.

Płatność przy odbiorze towaru - przekaż pieniądze kurierowi w zamian za otrzymany towar. Zamówienie przy tym sposobie płatności jest realizowane od razu jednak jest dodatkowo płatne w kwocie 5zł

16. W przypadku złożenia zamówienia przekraczającego kwotę 2000,00 PLN www.magmed.com.pl zastrzega sobie zmianę formy płatności z możliwością wcześniejszej wpłaty zadatku przez klienta.

17. Dołożymy wszelkich starań , aby podane opisy i parametry były zgodne z rzeczywistością. Nie odpowiadamy za błędy wynikające z mylnie podanych parametrów przez dystrybutorów. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane ( w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta

zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością , mają Państwo możliwość odstąpienia od

umowy z zachowaniem 10 dniowego terminu.

18. Dane podane przez klienta mogą być wykorzystane jedynie w celach marketingowych przez

MagMed. Przekazanie danych następuje na podstawie art.23 ust.1 pkt.2 i pkt.3

ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz.883 z późn. zm.

Dane osobowe zostają wprowadzone do bazy danych firmy MagMed zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Klienci mają prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawienia oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

19. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.magmed.com.pl Złożenie zamówienia  jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.